Ana Sayfa Yaşam Adalet! Ne kadar da hasretiz son bir asırdır bu insanlık onuruna…

Adalet! Ne kadar da hasretiz son bir asırdır bu insanlık onuruna…

65
0

ADALET

Adalet! Ne kadar da hasretiz son bir asırdır bu insanlık onuruna. Zira biz son bir asırdır İslam düzenine hasretiz. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran zihniyet adaleti sadece kendi tapulu malı gibi kullandı. Dünyada gelmiş geçmiş başka hiçbir ülke yoktur ki kuruluş felsefesi bir ideolojik sistemin tekelinde olsun. Kendi gibi düşünmeyen herkesi hakir görsün. Hakir görmenin de ötesinde assın, hayatını karartsın, ocakları söndürsün. Dedik ya hasret kaldık ADALETE!

Benim bir lafım vardır; evet bu devlet bizim öz devletimizdir, vatanımızdır, biz bu milletin ta kendisiyiz lakin bu devlet ilk defa bizim kurmadığımız bir devlettir! Çünkü biz Müslüman Türkler kurduğumuz her devleti Allah’ın El-Adl sıfatından doğan adaleti yeryüzünde hâkim kılmak olgusuyla kurmuş ve devletimizi de bu nizama göre şekillendirmişizdir.

Laikliğin benimsenmesinden, gavurun kanunu Müslüman’a dayatılmasından beri bu sistemin adı olsa olsa hukuk sistemi olur. Zira zaliminde hukuku olur.

Çok doluyum kardeşler. Bir babanın 13 yaşındaki kızına tecavüz ediliyor ki Allah düşmanımın başına vermesin ve sonra devlet o babanın acısını dindiremeyince baba da kendi adaletini sağlıyor. O babanın elinden öpülür çünkü bizde namus pek mühimdir.

O mukaddes değer için can verene şehit demiştir yüce dinimiz İslam. Lakin şimdi o baba tutuklandı. Açık ve net konuşuyorum; tüm bu çelişkilerin sebebi sizin o zalim düzenden gelen laik hukuk sisteminizdir.

Kimleri mağdur etmedi ki bu zalimlikleriniz! Yine bu laik eğitim sistemiyle donatılan okullarda o sapıkları yetiştiren de siz değil misiniz!? Esas azmettiren sizlersiniz! Siz, yani bu laikliğin kurucuları ve savunucuları. Allah belasını versin laikliğinizin!!!

Laiklik adı altında müslümanlara yapılan zulume ve yeni bir din çıkarıp türkün dini laiklikdir diyene ne demeli

Biz Müslümanların en büyük şiarlarından biri de sabır ve ümittir. İnşallah yeniden mutlak otoriteden doğan adalet sistemini yeryüzüne hâkim kılmak için gece gündüz demeden sabırla çalışacağız. Zira insanlık ve bu millet Adalete açtır ve bunun doğal sonucu yeniden İslam düzeni olacaktır biiznillâh. Es-Selâm’un Aleyküm!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.