Ana Sayfa tarih Ücretsiz reklamsız hosting firmaları! 2018

Ücretsiz reklamsız hosting firmaları! 2018

147
0
üçretsiz hosting

Selam arkadaş bu yazımızda sizlere kaliteli ve kullanışlı olan birkaç ücretsiz hosting firmasından bahsedeceğim tamamen üçretsiz ve sınırsız olan bu firmalar reklam dahi koymamakdadır.

İlk sitemiz infinityfree olan sitemiz tamamen üçretsiz ve reklamsız olarak sizelere sınırsız barındırma hizmeti sunmakda

site açılış hızı ve özellikleri gayet makul olmakla birlikde isterseniz wordpress isterseniz scripts de kurabilirsiniz crom işler ve outlook mail özelligini kullandırmayan site diğer bütün özellikleri aktif ve bedeva.

Dilerseniz kendi aldığınız alan adına yönlendirme yapılabilen sitede sadece üçret ile almış olduğunuz alan adlarını kullana bilmekdesiniz  ‘tk ve diger üçretsiz alan adları’  hosting de kullanılmamakdır.

üçretsiz alan adı kullanmanız için kendi alan adının altında supdomain olarak kullandırmakda.

Siteye Burdan ulaşabilirsiniz…

 

2. ci sitemiz ise heliohost 

kullanmış oldugu c panel ile hizmet veren site ilk etap da mail ile kaydolup daha sonra istediginiz server özelliklerini seçmenizi istemekde.

hosting kurulum süresi 24 saati bulmakda herhangi bir sınır veya reklam bulunmamakdır isterseniz ücretsiz alan adı ile isterseniz üçretli aldığınız alan adı ile kullanılmakdadır.

heliohost bağışlar ile ayakda duran bir kurum olduğu için sizden herhangi bir bağış istemese de uzun süre kullanımlarda bağış yaparsanız sizin yararınıza olucağını belirmek isterim.

sınır olarak cron otomatik işlemler harici bütün hizmeleri kullanılabilmekdedir asp php java gibi web uygulama ile çalışa bilmekdedir.

Siteye Burdan Ulaşabilirisniz…

3. Site: googiehost 

Bu firmamız da tamamen Ücretsiz Hosting olup 1 GB ssd Disk  10 GB trafik tek site barındırma c panel bulut linux kullanmak olup üçretsiz sub domaini vermekde ve ssl ile güvenli bir şekilde yayın yapmanızı sağlamakda sitenin en kötü yönü kendi aldıgınız alan adınızı siteye gönlendirme yapamıyorsunuz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.