Ana Sayfa tarih Klişelerden Uzak Gerçekten Benden Hoşlanıyor Mu?

Klişelerden Uzak Gerçekten Benden Hoşlanıyor Mu?

38
0

Klişelerden Uzak Gerçekten Benden Hoşlanıyor Mu?

Benden hoşlanıyor mu ? Birinden hoşlandığımızda bunu ona hemen söylemek yerine uzun süre hareketlerini gözlemler ve bir belirti var mı yok mu diye düşünerek platoniğe bağlarız bazen. Artık tüm hayatımız onun yaptığı hareketleri gözlemlemek ve yaptığı davranışlardan birer anlam çıkarmak üzerine kurulmaya başlar. Sürekli bir şeyler okur, izleriz fakat onlar artık fazlasıyla klişedir ve gerçekliği kanıtlanmamıştır. Şimdi size dört adımda, klişelerden uzak olan hoşlanma belirtilerini sıralayacağım.

Benden hoşlanıyor mu
Benden hoşlanıyor mu

Kalabalık Yerlerde Sana Olan Davranışları Nasıl?

İşe en basit adımdan başlayalım. Eğer bir insan sizde gerçek anlamda hoşlanıyor ve sizi arzuluyorsa mutlaka bu duygunun gerektirdiği ve farkında olmadan yaptığı belli başlı davranışları olacaktır. Örneğin toplu halde gittiğiniz bir ortamda, sizden hoşlanıp hoşlanmadığı merak ettiğiniz insanın size en üç kereden fazla baktığını görüyorsanız bence bu basit fakat ayrıştırıcı bir yol olacaktır. Mantıken, o kadar insan arasında neden size bakıp dursun ki bu kişi?

Ayaklarının Baktığı Yönde Misin?

Bu biraz uç bir yöntem olsa da bence en güvenilir yöntemler olma yolunda bir numara. Çünkü bir insanın vücut dili daima onu ele veren şeylerden biridir. Eğer fırsatınız varsa, topluca olduğunuz bir ortamdan basitçe düzgünlüğüne önem vermeden halka şeklinde durmaya çalışın. Sonra hoşlandığınız kişinin ayaklarına bakın ve ayağı size dönükse bunun için mutlu olabilirsiniz, bu iş oldu!

Ondan Uzak Dur!

Öyle triplere girip uzak kalmak değil bahsettiğim. Baştan söylemeliyim ki bu onun yanındayken uzak kalmak anlamında kullanılan bir taktik. Onun karşısına geç ve havadan sudan artık içinden ne gelirse konuşmaya başla. Konuşma arasında da ara ara ondan uzaklaş ve konuşmaya devam et. Aranızda açılan mesafeden dolayı sana doğru bir eğilim gösterip göstermediğini iyice gözlemle.

Esnemek Hayat Kurtarır

Bilmelisiniz ki esnemek bulaşıcı bir eylemdir. Eğer esneyen birine bakarsınız farkında olmadan siz de esnemeye başlarsınız. Hoşlanmanın belirtilerinden olan sürekli size bakma eylemini de buradan kolayca anlayabilirsiniz. Ara ara esneyin ve hoşlandığınız kişiye bakın. Eğer siz esnedikten sonra o da esniyorsa mutlaka size baktığı için bu eylem ona da geçmiş olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.