Ana Sayfa tarih İnternet Üzerinden Kolay Para kazanma!

İnternet Üzerinden Kolay Para kazanma!

79
0
internet-emerge

Gün geçmiyor ki yeni bir sektörden kar edilmesin uzun süredir faliyetde olan Youtube de bunlardan birisi sizde internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız ve nasıl yapıcağınızı bilmiyormusunuz? Nasıl internet den Para kazanırım sorusunu soruyor iseniz  Bu yazımızda sizlere fikir vericek konulara değineceğiz  umarım faydalı olur.

1:  Bilindigi üzere youtube içerik üreticilerine reklamlar karşlııgı para ödüyor neden sizde kazanmayasınız ?  Youtube türkiyede para kazanma  seçeneğini şuanlık sağlamasada bununda bir kolayı var açmış oldugunuz kanalın

İçerik stütyosuna giriyoruz daha sonra gelişmiş ayarlara tıklıyoruz ve  ülke konumunu  Amerika birleşik devletleri yaparak

youtube-ülkedegiştirme

Bu sorunu ortadan kaldıra bilirsiniz bu işlemi yaptıkdan sonra size lazım olan bir adsense hesabı bunun için kanal sekmesi altında “durum ve özellikler” var oraya tıklayarak para kazanma özelligi etkinleştir diyoruz  ve karşımıza nasıl para kazana bileceğmiz ile ilgili bilgi veren sayfa geliyor adsense başvurusu için adsenseye kaydolun yazının yanındaki başlat ikonuna tıklıyoruz.

youtube-ülkedegiştirme

Gelen pencere üyeligimi eksiksiz ve doğru bir şekilde giriyoruz ülkemizi Türkiye olarak giriyoruz kayıt işlemini tamamldınız ve bundan sonra yapmamız gereken tek şey izlenme oranına göre ve oluşturmuş oldugunuz özgün içerikler ile para kazanmaya başlıyorsunuz .

adsense-basvuru

Dikkat etmeniz gereken telif hakkı ile korunan içerikleri paylaşmamalısınız ve kendi üzerttiginiz içerikleri paylaşmak zorundasınız

2:  Makale yazmayı ve araştırmayı seviyor iseniz bu hobinizi gelir kapısına dönüştüre bilirsiniz yazmış oldugunuz makaleleri satarak da para kazabilirsiniz.

3:  Bir internet web sayfası açıp özgün içerik paylaşarak  adsense benzeri sitelerden reklam alıp para kazabilirsiniz.

4:  Ticaret yapmak Uygun bir fiyata aldıgınız ürünü veya evde kendinizin ürettiği hediyelik eşya dantel vs gibi ürünleri internet üzerinden satabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere yeni firkiler ile ufkunuzu genişletmeye çalıştık internet üzerinden Para kazanma aslında çok basittir önemli olan sizin neye yatkın oldugunuz ve neyi severek yapabileceğinizdir hangi meslek dalını seçeceginiz size kalmıştır ister anket doldurun isterseniz yayıncı olun  bunun için sizin azimli ve sebahatli olmanız ve kendinize uygun meslek dallarında tercihler yapmanız gerekmekdedir hiçbir zaman araştırmakdan korkmayınız insan kendisini gekiştirçek daha verimli işler ortaya çıkmakdadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.