Adsense onayı Alma Garantili Yöntem!

adsense-reklam
adsense-reklam

Adsense nedir ?

Adsense googlenin bir hizmeti olup web site yayıncılarına sitelerinde reklam gösterip para kazanmayı sağlayan bir sistemdir.

Adsense benzeri başka siteler var mı ?

Birçok reklam firması web master’lere reklam yaınlamakda bunların basında admatic reklamstore gibi kuruluşlar gelmekdedir bu iki firmada türk firması oldugu için panelleride Türkçedir

En Çok hangisinden kazanırım?

Bu soruya cevabımız genelde hangisi olursa olsun sizin sitenizi ziyaret eden kişi sayısına göre degişmekdedir ama birim fiyatı olarak sıralamak gerekir ise

İlk sırada Googlenin Kuruluşu olan Adsense gelmekdedir daha sonra Admatic ve reklamstore  gelmekdedir.

Adsenseye Nasıl üye olunur?

Öncelikle bir Gmail hesabınız olması gerekmek de gmail hesabınız aldıkdan sonra

Buraya tıklayınız

Sitesine girip Şimdi kaydolun butonuna bastıgınızda

Karşınıza forum gelicekdik web sitenizin ismini ve almış oldugunuz gmail hesabını buraya yazıp beni kaydet butonuna basmanız yeterlidir daha sonra gelicek ekranda isim soyisim adres ülke bilgilerini istiycekdir formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmededir.

adsense üyelik
adsense üyelik

Herşeyi yaptınız ve doldurdunuz şimdi ise yapmamız gerek bize verilen kodu web sitemizin Head etikeleri arasına yapıştırmış ve nerelerde reklamlar yayınlıycaksak her yere bu kodu yapıştırmak

Bu adımıda tamamladıkdan sonra bizlik hiçbirşey kalmıyor sitemizi onaya gönderiyoruz ve etkinleşmesini bekliyoruz.

Önemli ayrıntılar Red cevabı yememek için en az 30 tane makale veya konu olma zorunlugu bulunmakda

Bu içeriklerin kesinlik ve kesinlikle Özgün olmak zorunda başka siteden alınıp kopyala yapıştır bir içerik ile kesinlikle adsense onayı alamazsınız.

Özgün içerik nedir ?

Özgün içerik sizin bildiginiz bir konu ve sizin anlatım tarzınızdır o örnek vermek gerekir ise

Bir ürünü tanıyorsunuz ve bu ürün daha önceden tanıtılmış farklı kelimeler ve farklı bakış açıları ile konuyu tekrar yazdınız anlattınız kendinizce önemli olan noktalara değindiniz bu gibi durumlarda sizin makalenizde özgün olucakdır Özgün olmakdan ve üretmekden korkmayın aklınıza ne geliyorsa ne gibi fikirleriniz varsa kullanıcılarınız ile paylaşa bilirsiniz önemli olan sizin sözcükleriniz ve anlatımınızdır.

Bir yazımızın daha sonuna geldik hepnize okudunuz için teşekkürler bol kazançlar

3 YORUMLAR

  1. Çoğu webmasterin geçimini sağladığı bir reklam ağıdır adsense. Ne kadar çok emek sarfedersen başarıya o kadar kolay ulaşırsın ve ulaştığın zamanda ekmeğini yemeye başlarsın. Makale için teşekkürler.

  2. Adsense almak için izlenmesi gereken yolu çok keyifli bir dille açıklamışsınız, teşekkürler. Alternatifler için bence de belirttiğiniz admatic ve reklamstore kullanılabilir. Ancak bu alternatiflerin çoğaltılmasını kesinlikle tavsiye etmem. Çünkü birçok reklam servisi, adil sayım raporu çıkartmıyor, ödemeleri gerçekleştirmiyor ve uygunsuz reklamlar yayınlayabiliyor. Hatta google’dan ban yemenize bile sebep olabiliyor. Ki google ban yerseniz adsense almanız yukarıda belirtildiği gibi kolay olmayacaktır !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.