Ana Sayfa Kadınca Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız?

Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız?

38
0
capkin

Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız?

Hep hayatımızda bize sadık, gözü bizden başkasını görmeyen beylerin hayaliyle yaşar ve gerçek aşkı sadece bu sadık erkeklerde bulacağımıza inanırız.

Peki gerçekten buna inanıyor muyuz? Bence hayır. Çünkü biz kadınlar nerede çapkın nerede umursamaz bir erkek var, kuş misali gider gönlümüzü ona kondurmayı başarırız.

Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız
Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız

Eh, sonu da hüsran tabi. Biliyorum şu anda da senin hayatında bir çapkın var ve sende bu yazıyı okuduğuna göre işler pek de yolunda gitmiyor. Dediğim gibi, herkesin hayatından geçmiştir böyle bir tip. Zaten genel olarak bu tipler daha çekici gelmez mi biz kadınlara? Gelir tabi.

Onların farklı bir yanları vardır. gün içinde acaba bir kadına daha baktı mı, konuştu mu, flörtleşti mi diye kafamızda kurarız ve bir bakmışız ki onu düşünmediğimiz zaman kalmamış. İşte çapkın erkeklerin de büyüsü buradan başlıyor.

Farkında olmadan sürekli düşündüğümüz bu çapkınların rüzgarına kapılıp gidiyoruz farkında olmadan. E şimdi bu yazıyı okuduğunuza göre sizin de kafanıza bir şeyler dank etmiş ki, aydınlanma yaşamak üzeresiniz. O halde bende size bir sonraki hayatına girecek olanın insanın çapkın mı, yoksa sadık mı olduğunu anlamanıza yardımcı olacağım.

Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız
Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız

Çapkın Erkeği Ele Veren Davranışlar

Asla hayatında detaylara yer vermezler. Sizinle ilgili ve arayan sonra erkek rolünü ne kadar güzel oynasalar da aslında hayatınızla ilgili tek bir detay bile dikkatlerini çekmez. Yaptıklarınızı sorsa da neden veya ne için yaptığınız umurlarında değildir.

Çapkın erkeklerin yanında hayatınızın en güzel zamanlarını geçirebilirsiniz. Aşırı keyif vericidirler ve bu konuda oldukça başarılıdırlar. Çünkü siz eğlenirken onu sorgulamayı unutur ve yaptığı hareketlere çok fazla takılıp kalmazsınız.

Onunla bir tartışmaya girdiğinizde galip gelme ihtimaliniz sıfıra yakındır. Çünkü onun zekası her türlü kadının üstesinden gelmeye kodlanmıştır ve siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın asla alt edemezsiniz.

Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız
Çapkın Erkeği Nasıl Anlarız

Sizi elinde oynatmaya meyillidir. O müthiş cazibesi hemen hemen her konuda sizi ikna etmeye yetecektir. Bir konuda sizden izin almak için birkaç tatlı söz veya hareketle sizi etkisine alır ve karşı koymanız neredeyse imkansızdır.

Ertelemek onların yaşam tarzıdır. Her zaman bir bahanesi vardır ve her zaman bir işi çıkar. Unutmayın, gerçekten seven insan için asla bahanelere yer yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.