Ana Sayfa Kadınca At Gibi Giden İt Gibi Döner Felsefesi

At Gibi Giden İt Gibi Döner Felsefesi

39
0
At-Gibi Giden-İt-Gibi-Döner

At Gibi Giden İt Gibi Döner Felsefesi

Bildiğimiz gibi ilişkilerde mutlaka bir giden taraf vardır ve haliyle bir de gidemeyen. Ee bu gidemeyenler ne olacak peki? Onlara gelir falan diyerek güzel hikayeler fısıldamak yerine boş boş bekleyerek hiçbir şey olmayacağını idrak ettirme vakti geldi de geçiyor.

Unutmayın, hiçbir şey yapmadığınız şeyleri keşke yapsaydım pişmanlığını yaşamak yerine yaptım ama olmadı demenin rahatlığıyla huzur bulmak gibisi yoktur. Gerçi şimdi aşağıda vereceğim birkaç madde ile aslında hiçbir şey yapmadan da giden şahısın geri dönmesi için son derece büyük adımlar atmış olacağız. Nasıl mı? İşte birkaç maddeyle at gibi giden it gibi döner felsefesi!

At Gibi Giden İt Gibi Döner
At Gibi Giden İt Gibi Döner

5 Madde ile Onu Kendinize Geri Çekin!

 

  1. Hayatınızdaki kişi türlü bahaneler yapıp gitmek için fırsat kolluyorsa bunu anlayın ve gitmesini söylemek yerine gideceği ana kadar sakince bekleyin. O mesaj yazdığında ve aradığında bitirecekken siz ona kötü sözler veya hayal kırıklıklarınızı belli etmek yerine oldukça sakin ve seviyeli bir tavırla gidişini kabullenin

 

  1. Onu asla ama asla bir yerden engellemeyin. Numarası dursun, fotoğrafınızı ve sosyal medya paylaşımlarınızı izlesin. Gittiğiniz geldiğiniz yerleri ona gösterin ve kendinizi eve kapatmak yerine farklı yerler keşfedin.

 

  1. Arkadaş çevrenizi hiç olmadığı kadar genişletin. Farklı arkadaşlıklar edinin. Bu kadın veya erkek fark etmeden fakat erkekseniz kadınlarla, kadınsanız da erkeklerle olan münasebetinizi arkadaşlık boyutundan da ileri götürmemeye dikkat edin çünkü kaş yapayım derken göz çıkararak giden kişinin sizden soğumasına sebep olabilirsiniz.
At Gibi Giden İt Gibi Döner
At Gibi Giden İt Gibi Döner
  1. Kendinize bakın. Terk edildim diyerek saçı başı dağıtmanın, bakımsız bir şekilde ortada gezmenin hiçbir mantığı yok. Sonuç olarak giden kişiye, kaybettiğin insana dön de bir bak imajı vermek daima hayat kurtaracaktır.

 

  1. Tüm bunları yaptıktan sonra artık onu sosyal medya hesaplarından çıkarıp ortadan kaybolabilirsiniz. Bu sayede artık sizi göremeyecek ve deli gibi merak etmeye başlayacak. İşte bundan sonra artık işlerin yolunda gitmediğini idrak eden eski sevgili, gerçekten kaybettiğinin farkına varacak veya hayatına yeni birini mi aldı düşüncesi ile kendini yiyecek. Tam da burada diyoruz ki, at gibi giden it gibi dönecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.